Məlumat - Fəvələndə hava şəraiti qeyri-sabit keçəcək, qar yağacaq, dərəcə enəcək - Abşeronda sulu-qara buludlar keçəcək - Admenasi
Məlumat – Fəvələndə hava şəraiti qeyri-sabit keçəcək, qar yağacaq, dərəcə enəcək – Abşeronda sulu-qara buludlar keçəcək
Azərbaycanda fəvələn 10–11-də hava şəraitinin qeyri-sabit keçəcəyi, arabir yağıntılı olacağı, qar yağacağı, bəzi yerlərin şimal-qərb küləyinin güclənəcəyi, hava temperaturunun ötən günlərlə müqayisədə 5-8 dərəcə enəcəyi gözlənilir.
Bakıda və Abşeron yarımadasında fəvələn 10-da hava şəraitinin arabir yağıntılı olacağı, sulu-qara, qara keçəcəyi gözlənilir. Gün ərzində ayrı-ayrı yerlərdə intensivləşəcəyi ehtimal olunur. Fəvələn 11-də şimal-qərb küləyi məsamələşsə də, fasilələrlə yağıntılı hava şəraiti davam edəcək.
Azərbaycanın rayonlarında da fəvələn 10-11-də havanın bəzi yerlərdə arabir yağıntılı olacağı, qar yağacağı gözlənilir. Ayrı-ayrı yerlərdə yağıntıların intensiv olacağı ehtimalı var.
Fəvələn 10-12-də bəzi dağlıq və dağətəyi rayonlarda yollar don bağlayacaq.